+420 739 611 069 info@lisfio.cz

Zateplení fasád

Jedna z nejčastěji prováděných prací naší stavební společností je zateplování fasád. Jsme odborníkem na zateplení fasád a to ať už jde o zateplení fasády polystyrenem nebo zateplení domu vatou. Provedení zateplení fasády konzultujeme vždy stavebními odborníky. Stejně jako u zateplení fasád, tak i v oblasti zateplování podlah a střech klademe důraz na perfeketně a technologicky správně provedenou práci. Materiál pro zateplení fasád nakupujeme jen od prověřených značek, jako jsou například BAUMIT, CERESIT, STYROTRADE, ISOVER, ROCKWOOL a další.

Pro zateplování fasád vybíráme kvalitní a osvědčený fasádní materiál i veškerý další sortiment používaný k zateplení.
Často využíváme i celá komplexní řešení nabízených v rámci výrobcem doporučených řešení – využíváme nejčastěji používané zateplovací systémy a to i na provádění oprav fasád staveb. Využíváme fasádní materiály pouze té nejlepší kvality.

V případě nerozhodnosti zákazníka jsme připraveni poradit v oblasti výběru vhodných fasádních materiálů pro perfektní zateplení fasád.

Při veškeré stavební činnosti, zateplování fasád a dalších stavebně podpůrných činností se řídíme našim sloganem – MĚNÍME TVÁŘ VAŠICH DOMŮ.

Jsme celorepublikově působící stavební firma, ale při zateplování fasád se zazaměřujeme především na regiony
kolem měst Olomouc, Prostějov, Přerov, Zábřeh, Šumperk a Vyškov.

Poptáváte zateplení fasády?

– poptáváte realizaci zateplení fasády rodinného domku
– poptáváte realizaci zateplení fasády bytového domu
– poptáváte realizaci zateplení fasády u občanských staveb
– poptáváte realizaci zateplení fasády průmyslových a zemědělských objektů
– poptáváte modernizaci a rekonstrukci zateplení fasády všech druhů výstavby