+420 739 611 069 info@lisfio.cz

Zámková dlažba, pokládka dlažby

Dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků při pokládkách zámkových dlažeb jsou pro zákazníky garancí dobře odvedené práce. V oblasti realizace zámkové dlažby pracujeme vždy velmi precizně a efektivně. Ctíme kladečské plány, ale jsme schopni se přizpůsobit při indiviuálnách požadavích zákazníků na vlastní motiv zámkové dlažby. Jsme odborníky na zámkové dlažby, ať už jde o složité nebo jednoduché skladby. Stejně tak i tloušťka dlažby není pro nás problém při pokladáce zámkové dlažby. Pokládku zámkové dlažby provádíme za odborného stavebního dozoru a při složitějších plochách spolupracujeme se stavebními odborníky. Při provádění pokládky zámkové dlažby klademe důraz na perfeketně a technologicky správně provedenou práci. Materiál pro pokládku zámkové dlažby nakupujeme jen od prověřených značek, jako jsou například PRESBETON, BEST a další. Kvalita odvedené práce pak koresponduje s materiály, které na hrubou stavbu využívíme.

Ještě před realizací pokládky jsme připraveni – v případě nerozhodnosti zákazníka – s ním prodiskutovat použité materiály, skladby či technologie, které se při pokladáce zámkové dlažby využijí.

Při veškeré stavební činnosti, stejně jako při dílčích aktivitách jako je pokláda zámkové dlažby a dalších stavebně podpůrných činností se řídíme našim sloganem – MĚNÍME TVÁŘ VAŠICH DOMŮ.

Jsme celorepublikově působící stavební firma, ale při pokládce zámkových dlažeb se zazaměřujeme především na regiony kolem měst Olomouc, Prostějov, Přerov, Zábřeh, Šumperk a Vyškov.

Poptáváte pokládku zámkové dlažby?

– poptáváte realizaci stavby rodinného domku
– poptáváte realizaci bytového domu
– poptáváte realizaci občanských staveb
– poptáváte realizaci průmyslových a zemědělských objektů
– poptáváte modernizaci a rekonstrukci všech druhů výstavby