+420 739 611 069 info@lisfio.cz

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Naše hlavní činnost, jako stavební společnosti, se týká činností souvisejících s prováděním stavebních a montážních prací při novostavbách, změnách dokončených staveb (nástavby, přístavby, stavební úpravy), údržbě staveb případně jejich odstraňování. Při provádění uvedených stavebních prací vykonáváme i činnosti nesouvisející přímo s realizací staveb. Při provádění staveb se řídíme příslušnými stavebními zákony a chováme se vždy eticky, ekonomicky a ekologicky. Pro zadavatele (zákazníky), jenž provedení stavby u nás objednal, provedeme veškerou činnost tak, aby tento již nemusel cokoliv dalšího řešit.

Chceme, aby jsme pro zákazníka byli v oblasti provádění staveb jedniným a spolehlivým partnerem. Garantujeme provedení stavby od A do Z.

Komplexnost námi prováděných staveb tkví v komplexnosti stavebních, ale i podpůrných (nestavebních) čiností při výstavbě, změně či odstraňování staveb.

Provádění staveb v pojetí LISFIO, to je:

  • realizace staveb rodinných domků
  • realizace bytové výstavby
  • realizace občanských staveb
  • realizace průmyslových a zemědělských objektů
  • modernizace a rekonstrukce všech druhů výstavby

Při veškeré stavební činnosti, provádění staveb a dalších stavebně podpůrných činností se řídíme našim sloganem – MĚNÍME TVÁŘ VAŠICH DOMŮ.

Jsme celorepublikově působící stavební firma, ale při provádění staveb, jejich změn a odstraňování se zazaměřujeme především na regiony kolem měst Olomouc, Prostějov, Přerov, Zábřeh, Šumperk a Vyškov.

Poptáváte provádění staveb, jejich změn a odstraňování?

– poptáváte realizaci stavby rodinného domku
– poptáváte realizaci bytového domu
– poptáváte realizaci občanských staveb
– poptáváte realizaci průmyslových a zemědělských objektů
– poptáváte modernizaci a rekonstrukci všech druhů výstavby