+420 739 611 069 info@lisfio.cz

Štuková omítka

Dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků při realizaci dílčích stavebních prací, jako je finalizace štukových omítek, jsou pro zákazníky garancí dobře odvedené práce. Letité zkušenosti v oblasti natažení štukové omítky se jednoznačně odráží ve velmi precizním a efektivním provedení, kdy hlavní funkcí štukové omítky je vytvořit ideálně rovný jemnozrnný podklad pod nátěr, jemnou šlechtěnou omítku, sádrovou stěrku, tapetu apod. Štuková omítka je velmi oblíbená mezi zákazníky, jelikož srovnává drobné povrchové nerovnosti jádrové omítky nebo jiného rovného podkladu. Je ovšem počítat s tím, že štuková omítka nesmí zůstat nikdy povrchově neošetřena. Při realizaci štukových omítek jsme schopni se přizpůsobit indiviuálním požadavkům zákazníků. Patříme mezi odborníky na štukové omítky, ať už jde o malé či velké zakázky. Natažení štukové omítky provádíme za odborného stavebního dozoru a při složitějších plochách spolupracujeme se stavebními odborníky. Při provádění štukových omítek klademe důraz na perfeketně a technologicky správně provedenou práci. Materiál pro realizaci štukových omítek nakupujeme jen od prověřených značek, jako jsou například WEBER, BAUMIT, CEMIX a další. Kvalita odvedené práce pak koresponduje s materiály, které na štukovou omítku využívíme.

Ještě před realizací natažení štukové omítky jsme připraveni – v případě potřeby zákazníka – s ním prodiskutovat použité materiály, detaily či technologie, které se při natažení štukové omítky využijí.

Při veškeré stavební činnosti, stejně jako při dílčích aktivitách jako je natažení štukové omítky a dalších stavebně podpůrných činností se řídíme našim sloganem – MĚNÍME TVÁŘ VAŠICH DOMŮ.

Jsme celorepublikově působící stavební firma, ale při realizaci štukových omítek se zazaměřujeme především na regiony kolem měst Olomouc, Prostějov, Přerov, Zábřeh, Šumperk a Vyškov.

Poptáváte natažení štukové omítky?

– poptáváte realizaci štukové omítky pro stavby rodinného domku
– poptáváte realizaci štukové omítky pro bytové domy
– poptáváte realizaci štukové omítky pro občanské stavby
– poptáváte realizaci štukové omítky pro pro průmyslové a zemědělské objekty
– poptáváte modernizaci a rekonstrukci všech druhů štukových omítek