+420 739 611 069 info@lisfio.cz

Výstavba – hrubá stavba

Dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků při realizaci hrubých staveb jsou pro vás garancí dobře odvedené práce při výstavbě vašeho nového domu či bytu. V oblasti výstavby a prací na hrubé stavbě pracujeme velmi precizně a efektivně. Jsme odborníky na hrubé stavby a to ať už jde o hrubé stavby z cihel nebo tvárnic. Na střešní konstrukce používáme vazníky, které mohou být i z vysušeného a hoblovaného řeziva. Provedení hrubé stavby vždy provádíme za odborného stavebního dozoru a při složitějších stavbách spolupracujeme se stavebními odborníky, projektanty a statiky. Při provádění hrubých staveb klademe důraz na perfeketně a technologicky správně provedenou práci. Materiál pro hrubé stavby nakupujeme jen od prověřených značek, jako jsou například POROTHERM, YTONG a další. Pro realizaci hrubé stavby vybíráme kvalitní a lety osvědčený stavební materiál stejně jako i veškerý další sortiment používaný při výstavbě domů a bytů. Kvalita odvedené práce pak koresponduje s materiály, které na hrubou stavbu využívíme.

Ještě před založením stavby jsme připraveni – v případě nerozhodnosti zákazníka – s ním prodiskutovat používané materiály a technologie, které se při stavbě – výstavbě hrubé stavby využijí.

Při veškeré stavební činnosti, stejně jako při dílčích aktivitách jako je fáze výstavby „hrubá stavba“ a dalších stavebně podpůrných činností se řídíme našim sloganem – MĚNÍME TVÁŘ VAŠICH DOMŮ.

Jsme celorepublikově působící stavební firma, ale při výstavbě hrubých staveb se zazaměřujeme především na regiony kolem měst Olomouc, Prostějov, Přerov, Zábřeh, Šumperk a Vyškov.

Poptáváte výstavbu – hrubou stavbu?

– poptáváte realizaci stavby rodinného domku
– poptáváte realizaci bytového domu
– poptáváte realizaci občanských staveb
– poptáváte realizaci průmyslových a zemědělských objektů
– poptáváte modernizaci a rekonstrukci všech druhů výstavby