+420 739 611 069 info@lisfio.cz

Sádrokartony, sádrokartonářské práce

Dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků při realizaci sádrokartonářských prací, tedy realizaci příček ze sádrokartonu, jsou pro zákazníky garancí dobře odvedené práce. Letité zkušenosti v oblasti sádrokartonářských prací se jednoznačně odráží ve velmi precizním a efektivním provedení, kdy hlavní funkcí sádrokartonových příček je vytvořit ideálně rovnou interiérovou stěnu, výklenek – niku, podhled, strop apod. Sádrokartonové příčky jsou velmi oblíbené mezi zákazníky, jelikož vytváří zcela rovné stěny a následná finalizace v smyslu malby, tapety a podobně jednoduše realizovatelná a to někdy i svépomocí zákazníka. Při realizaci sádrokartonových příček, předělů, výklenků, podhledů atd. jsme schopni se přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníků. Patříme mezi odborníky na sádrokartonové příčky – sádrokartony, ať už jde o malé či velké zakázky. Realizaci sádrokartonových příček provádíme za odborného stavebního dozoru a při složitějších zakázkách spolupracujeme se stavebními odborníky. Při provádění sádrokartonářských pracích klademe důraz na perfektně a technologicky správně provedenou práci. Materiál pro realizaci sádrokartonových příček nakupujeme jen od prověřených značek, jako jsou například KNAUF, RIGIPS a další. Kvalita odvedené práce pak koresponduje s materiály, které na sádrokartonové příčky využíváme.

Ještě před realizací sádrokartonářských prací jsme připraveni – v případě potřeby zákazníka – s ním prodiskutovat použité materiály, detaily či technologie, které se při realizaci sádrokartonů využijí.

Při veškeré stavební činnosti, stejně jako při dílčích aktivitách jako je realizace sádrokartonů – sádrokartonářských pracích a dalších stavebně podpůrných činností se řídíme našim sloganem – MĚNÍME TVÁŘ VAŠICH DOMŮ.

Jsme celorepublikově působící stavební firma, ale při realizaci sádrokartonů, sádrokartonářských pracích se zaměřujeme především na regiony kolem měst Olomouc, Prostějov, Přerov, Zábřeh, Šumperk a Vyškov.

Poptáváte realizaci sádrokartonářských prací?

– poptáváte realizaci příček ze sádrokartonu
– poptáváte realizaci sádrokartonových podhledů
– poptáváte realizaci výklenků a nik ze sádrokartonu
– poptáváte realizaci předělů realizovaných ze sádkrokartonu
– poptáváte modernizaci a rekonstrukci zdí a stěn sádrokartonem