+420 739 611 069 info@lisfio.cz

Jádrová omítka

Dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků při realizaci dílčích stavebních prací, jako je finalizace jádrových omítek, jsou pro zákazníky garancí dobře odvedené práce. Letité zkušenosti v oblasti natažení jádrové omítky se jednoznačně odráží ve velmi precizním a efektivním provedení, kdy hlavní funkcí jádrové omítky je vytvoření viduálně perfektní vyrovnávací vrstvy zdiva. Při realizaci jádrových omítek jsme schopni se přizpůsobit indiviuálním požadavkům zákazníků. Jsme odborníky na jádrové omítky, ať už jde o složité nebo jednoduché zakázky. Natažení jádrové omítky provádíme za odborného stavebního dozoru a při složitějších plochách spolupracujeme se stavebními odborníky. Při provádění jádrových omítek klademe důraz na perfeketně a technologicky správně provedenou práci. Materiál pro realizaci jádrových omítek nakupujeme jen od prověřených značek, jako jsou například WEBER, BAUMIT, CEMIX a další. Kvalita odvedené práce pak koresponduje s materiály, které na jádrovou omítku využívíme. Ještě před realizací natažení jádrové omítky jsme připraveni – v případě potřeby zákazníka – s ním prodiskutovat použité materiály, detaily či technologie, které se při natažení jádrové omítky využijí.

Při veškeré stavební činnosti, stejně jako při dílčích aktivitách jako je natažení jádrové omítky a dalších stavebně podpůrných činností se řídíme našim sloganem – MĚNÍME TVÁŘ VAŠICH DOMŮ.

Při veškeré stavební činnosti, stejně jako při dílčích aktivitách jako je natažení jádrové omítky a dalších stavebně podpůrných činností se řídíme našim sloganem – MĚNÍME TVÁŘ VAŠICH DOMŮ.

Jsme celorepublikově působící stavební firma, ale při realizaci jádrových omítek se zazaměřujeme především na regiony kolem měst Olomouc, Prostějov, Přerov, Zábřeh, Šumperk a Vyškov.

Poptáváte jádrovou omítku?

– poptáváte jádrovou omítku pro rodinné domy
– poptáváte jádrovou omítku pro bytové domy
– poptáváte jádrovou omítku pro občanské stavby
– poptáváte jádrovou omítku pro průmyslové a zemědělské objekty
– poptáváte modernizaci a rekonstrukci všech druhů jádrových omítek