+420 739 611 069 info@lisfio.cz

 Výstavba venkovních bazénů
dle přání zákazníka

Z

Realizace na klíč, vč. stavebních a zahradnických prací

Z

Široký výběr barevného provedení bazénových fólií

Z

Možnost použití bazénové fólie tloušťky až 1,8mm

Z

Volba řešení úpravy vody na slanou nebo sladkou

Z

Osobní přístup, záruční i pozáruční servis a údržba

Provádíme realizace venkovních bazénů o rozměrech dle přání zákazníka. Realizaci provádíme vždy jako individuali-zovanou zakázku na klíč, tzn. od vytvoření projektové dokumentace, přes výkopové a stavební práce, až po uvedení bazénu do provozu. Bazény jsou standardně dodávány s rohovým vnitřním schodištěm s možností osazení atrakcemi pro relaxační posezení a strojovnou s kvalitním filtračním čerpadlem a pískovým filtrem. Možnost úpravy bazénové vody na mořskou (slanou) je samozřejmostí. Na přání zákazníka je mozné bazén osadit zastřešením předních českých výrobců.

Jak výstavba venkovních bazénů na klíč probíhá?

REALIZACE VENKOVNÍHO BAZÉNU NA KLÍČ

Rádi pro Vás vyhotovíme cenovou nabídku na bazén vašich snů.
Realizaci Vašeho nového bazénu provedeme jako individualizovanou zakázku na klíč, tzn. od vytvoření projektové dokumentace, přes výkopové a stavební práce, až po uvedení bazénu do provozu.

Kompletní fotogalerie z výstavby bazénu na klíč

TECHNICKÉ ŘEŠENÍ

Provádím realizaci venkovních bazénů o rozměrech dle přání zákazníka.

Mezi nejčastější realizace patří bazén obdelníkového tvaru o rozměrech 6 x 3,5m, a výškou hladiny 1,35m.

Stěny bazénové vany jsou vytvořeny z polystyrenových tvárnic značky STYROL, a vybaveny kvalitními komponenty z ABS plastu.

Bazén je stavěn na odizolované betonové desce osazené dnovou vpustí pro lepší hydrauliku bazénu, resp. lepší ovládání výšky hladiny.

Pro lepší komfort je v bazénu realizováno vnitřní rohové schodiště, které je možné osadit atrakcemi pro relaxační posezení.

Celá bazénová vana je vyvařena těžkou folií německého výrobce v dekoru zvoleném zákazníkem. Zákazník má možnost volit i ze vzorníku 3D folií.

Strojovna bazénu je vybavena kvalitním filtračním čerpadlem a dostatečně dimenzovaným pískovým filtrem.

Rozvody se značkových bazénových plastů jsou kontrolovány tlakovými zkouškami, a opatřeny jednoduchými vypouštěcími ventily pro snadné zazimování bazénu.

Zákazník si volí řešení úpravy vody buď na slanou (elektrolýza) nebo sladkou variantu.

Hotový bazén je možné opatřit bazénovým zastřešením od předních českých výrobců.

REALIZACE VENKOVNÍHO BAZÉNU NA KLÍČ

Rádi pro Vás vyhotovíme cenovou nabídku na bazén vašich snů. Realizaci Vašeho nového bazénu provedeme jako individualizovanou zakázku na klíč, tzn. od vytvoření projektové dokumentace, přes výkopové a stavební práce, až po uvedení bazénu do provozu.